Про школу

Cпеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» (далі СДЮШОР) – профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямком діяльності якого є спортивний, що забезпечує у позаурочний та позанавчальний час пошук, розвиток та підтримку обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації їхніх здібностей в обраному виді спорту; що в установленому порядку визнаний в Україні, та для підготовки резерву національних збірних команд , змістовного відпочинку та дозвілля, повноцінного оздоровлення і загартування, формування здорового способу життя вихованців засобами фізичної культури і спорту.

СДЮШОР у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про фізичну культуру і спорт», «Про позашкільну освіту», актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, іншими нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність позашкільних навчальних закладів та закладів фізичної культури і спорту, а також Положенням про дитячо-юнацьку спортивну школу і своїм статутом. Мова навчання і виховання у СДЮШОР визначається Конституцією України і відповідним законом України.

В школі виконується дотримання режиму навчально-тренувальної роботи, забезпечується етапність підготовки спортсменів згідно з навчальної програми з футболу для дитячо-юнацьких шкіл.

Станом на грудень 2022 року кількість навчальних груп – 43. З них 13 — дівочих та 30 — юнацьких, В школі навчається 664 вихованці:  198 дівчат та 429 юнаків. На етапі початкової підготовки – 26 груп; базової підготовки – 11 груп,

Статут школи.